| Artikelcode (SKU) | 179720 |
| EAN | 4021563680818 |
| SKU leverancier | 075.006A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 2100 g (inkl. batterie) G |
| Reikwijdte | 0 – 9.999,99 m m |
| Afmetingen (B x H x D) | 318 mm x 1000 mm x 140 mm |
| Eenheden | Ft, m |
| Artikelcode (SKU) | 179720 |
| EAN | 4021563680818 |
| SKU leverancier | 075.006A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 2100 g (inkl. batterie) G |
| Reikwijdte | 0 – 9.999,99 m m |
| Afmetingen (B x H x D) | 318 mm x 1000 mm x 140 mm |
| Eenheden | Ft, m |
| Geheugen | 5 geheugenplaatsen |
| Nauwkeurigheid | ± 0,1% mm/m |
| Nauwkeurigheid (karakteristiek)* | ± 1 mm/m |
| Omtrek meetwiel | 1000 mm |
| Radius meetwiel | 159 mm |
| Stroomvoorziening | 1 x 9v 6lr61 (9v-blok) |
| Werkomstandigheden | 0°c … 40°c, #, # |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw