| Artikelcode (SKU) | 116553 |
| EAN | 4021563692521 |
| SKU leverancier | 075.008A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 1050 g (ohne zubehör) G |
| Reikwijdte | 0 – 9.999,9 m MM |
| Afmetingen (B x H x D) | 245 mm x 1040 mm x 100 mm |
| Eenheden | M |
| Artikelcode (SKU) | 116553 |
| EAN | 4021563692521 |
| SKU leverancier | 075.008A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 1050 g (ohne zubehör) G |
| Reikwijdte | 0 – 9.999,9 m MM |
| Afmetingen (B x H x D) | 245 mm x 1040 mm x 100 mm |
| Eenheden | M |
| Nauwkeurigheid | ± 0,1% MM |
| Nauwkeurigheid (karakteristiek)* | ± 1 mm/m |
| Omtrek meetwiel | 500 mm |
| Radius meetwiel | 79,5 mm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw