| Artikelcode (SKU) | 172067 |
| EAN | 4021563695997 |
| SKU leverancier | 090.140A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 1500 g (ohne zubehör) KG |
| Materiaal | Aluminium MM |
| Max. hoogte | 2700 mm MM |
| Afmetingen (B x H x D) | 150 mm x 740 mm x 140 mm x (ohne zubehör) |
| Artikelcode (SKU) | 172067 |
| EAN | 4021563695997 |
| SKU leverancier | 090.140A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 1500 g (ohne zubehör) KG |
| Materiaal | Aluminium MM |
| Max. hoogte | 2700 mm MM |
| Afmetingen (B x H x D) | 150 mm x 740 mm x 140 mm x (ohne zubehör) |
| Max. nuttige last | 1,5 kg |
| Min. hoogte | 800 mm MM |
| Opslagvoorwaarden | -20°c … 70°c, luftfeuchtigkeit max. 80% rh |
| Statiefaansluiting | 1/4" schroefdraad |
| Werkomstandigheden | -10°c … 50°c, luftfeuchtigkeit max. 80% rh, nicht kondensierend, arbeitshöhe max. 4000 m über nn (normalnull) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw