| Artikelcode (SKU) | 179728 |
| EAN | 4021563664986 |
| SKU leverancier | 082.030A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 40 g (inkl. batterie) G |
| Afmetingen (B x H x D) | 33 mm x 210 mm x 20 mm |
| Functies | Hold, max., min. |
| Kenmerken | 117 mm lange meetpunt |
| Artikelcode (SKU) | 179728 |
| EAN | 4021563664986 |
| SKU leverancier | 082.030A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 40 g (inkl. batterie) G |
| Afmetingen (B x H x D) | 33 mm x 210 mm x 20 mm |
| Functies | Hold, max., min. |
| Kenmerken | 117 mm lange meetpunt |
| Meetbereik contacttemperatuur | -40°c … 250°c |
| Meeteenheid | Contacttemperatuur |
| Nauwkeurigheid contacttemperatuur | 1,5% ± 2°c |
| Resolutie contacttemperatuur | 0,1°c |
| Stroomvoorziening | 1 x 1,5v lr44 (ag13) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw