| Artikelcode (SKU) | 842089 |
| EAN | 4021563706518 |
| SKU leverancier | 080.24A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 4300 g (ohne zubehör) KG |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Max. hoogte | 3100 mm m |
| Afmetingen (B x H x D) | 140 mm x 1000 mm x 140 mm x (ohne zubehör) |
| Artikelcode (SKU) | 842089 |
| EAN | 4021563706518 |
| SKU leverancier | 080.24A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 4300 g (ohne zubehör) KG |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Max. hoogte | 3100 mm m |
| Afmetingen (B x H x D) | 140 mm x 1000 mm x 140 mm x (ohne zubehör) |
| Max. nuttige last | 6 kg |
| Min. hoogte | 980 mm m |
| Opslagvoorwaarden | -20°c … 70°c, luftfeuchtigkeit max. 80% rh |
| Statiefaansluiting | 1/4" / 5/8" schroefdraad |
| Werkomstandigheden | -20°c … 60°c, luftfeuchtigkeit max. 80% rh, nicht kondensierend, arbeitshöhe max. 4000 m über nn (normalnull) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw