| Artikelcode (SKU) | 831196 |
| EAN | 4021563715756 |
| SKU leverancier | 082.243A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 342 g (inkl. akkupack) KG |
| Aansluitingen | Usb type c, video-uitgang cinchstekker |
| Afmetingen (B x H x D) | 181 mm x 207 mm x 96 mm |
| Beeldschermtype | 3,5" kleuren-tft-display |
| Artikelcode (SKU) | 831196 |
| EAN | 4021563715756 |
| SKU leverancier | 082.243A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 342 g (inkl. akkupack) KG |
| Aansluitingen | Usb type c, video-uitgang cinchstekker |
| Afmetingen (B x H x D) | 181 mm x 207 mm x 96 mm |
| Beeldschermtype | 3,5" kleuren-tft-display |
| Diameter camerakop | 9 mm MM |
| Digitale zoom | 2-voudige digitale zoom in stappen van 20% |
| Fotoformaat | Jpeg |
| Geheugen | Micro-sd geheugenkaart tot 16 gb |
| Interface | Usb |
| Lengte sonde | 5 m |
| Resolutie camera | 640 x 480 pixel |
| Resolutie display | 320 x 240 pixel |
| Scherpte-diepte-bereik (DOF) | 1 … 6 cm |
| Stroomvoorziening | Usb type c 5v / 2a, li-ionaccupack 3,7v / 2,8ah / 10,36wh |
| Verlichting | 5 helderheidsstanden |
| Zichtveld (fov) | 53° |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw