- plooibaar
- Batterijen inbegrepen
| Artikelcode (SKU) | 191306 |
| EAN | 4016054322445 |
| SKU leverancier | NE 703118 |
| Merk | NEDO |
| Gewicht | 1,85 KG |
| Autonomie | 350 u/h H |
| Meetbereik | 0 - 9999,90 m |
| Tolerantie | 0,05 % |
| Artikelcode (SKU) | 191306 |
| EAN | 4016054322445 |
| SKU leverancier | NE 703118 |
| Merk | NEDO |
| Gewicht | 1,85 KG |
| Autonomie | 350 u/h H |
| Meetbereik | 0 - 9999,90 m |
| Tolerantie | 0,05 % |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Gewicht totaal + verpakking | 2,360 KG |
| Indelingsweergave | M, m/dm, m/cm, f, f/in, f/10ths, yards, yards/in dm |
| Omtrek van het wiel | 1 m |
| Rem | Knop |
| Resolutie | 1 CM |
| Stof | Kunststof - alu |
| Type batterijen | 2 x aa incl. |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw