- plooibaar
| Artikelcode (SKU) | 118021 |
| EAN | 4016054086934 |
| SKU leverancier | NE 703113 |
| Merk | NEDO |
| Gewicht | 1,2 KG |
| Autonomie | ∞ u/h H |
| Meetbereik | 0 - 9999,90 m |
| Tolerantie | 0,05 % |
| Artikelcode (SKU) | 118021 |
| EAN | 4016054086934 |
| SKU leverancier | NE 703113 |
| Merk | NEDO |
| Gewicht | 1,2 KG |
| Autonomie | ∞ u/h H |
| Meetbereik | 0 - 9999,90 m |
| Tolerantie | 0,05 % |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Gewicht totaal + verpakking | 1,386 KG |
| Indelingsweergave | M,dm CM |
| Omtrek van het wiel | 0,5 m |
| Rem | Knop |
| Resolutie | 1 dm |
| Stof | Kunststof - alu |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw