- plooibaar
| Artikelcode (SKU) | 118020 |
| EAN | 4016054019024 |
| SKU leverancier | NE 703111 |
| Merk | NEDO |
| Gewicht | 2,3 KG |
| Autonomie | ∞ u/h H |
| Meetbereik | 0 - 9999,90 m |
| Tolerantie | 0,05 % |
| Artikelcode (SKU) | 118020 |
| EAN | 4016054019024 |
| SKU leverancier | NE 703111 |
| Merk | NEDO |
| Gewicht | 2,3 KG |
| Autonomie | ∞ u/h H |
| Meetbereik | 0 - 9999,90 m |
| Tolerantie | 0,05 % |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Gewicht totaal + verpakking | 2,369 KG |
| Indelingsweergave | M, dm |
| Omtrek van het wiel | 1 m |
| Rem | Knop |
| Resolutie | 1 dm |
| Stof | Kunststof - alu |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw