- plooibaar
| Artikelcode (SKU) | 191304 |
| EAN | 4016054016078 |
| SKU leverancier | NE 702111 |
| Merk | NEDO |
| Gewicht | 3,65 KG |
| Autonomie | ∞ u/h H |
| Meetbereik | 0 - 9999,99 m |
| Tolerantie | 0,02 % |
| Artikelcode (SKU) | 191304 |
| EAN | 4016054016078 |
| SKU leverancier | NE 702111 |
| Merk | NEDO |
| Gewicht | 3,65 KG |
| Autonomie | ∞ u/h H |
| Meetbereik | 0 - 9999,99 m |
| Tolerantie | 0,02 % |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Gewicht totaal + verpakking | 4,981 KG |
| Indelingsweergave | M, CM |
| Omtrek van het wiel | 1 m |
| Rem | Beugel |
| Resolutie | 1 CM |
| Stof | Metaal - alu |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw