- Grote ronde statiefkop met beschermkap
- Statiefpoten met kunststof coating
- Snelklem
- Draagriem
- Geschikt voor tachymeter, digitaal waterpasinstrument, theodoliet, zware rotatielaser
| Artikelcode (SKU) | 109514 |
| EAN | 4016054000541 |
| SKU leverancier | NV200513 |
| Merk | PROF PRAXIS |
| Max. hoogte | 1.69 m |
| Min. hoogte | 1.02 m |
| Statiefkop Ø | 167 MM |
| Transportlengte | 1.1 m |
| Artikelcode (SKU) | 109514 |
| EAN | 4016054000541 |
| SKU leverancier | NV200513 |
| Merk | PROF PRAXIS |
| Max. hoogte | 1.69 m |
| Min. hoogte | 1.02 m |
| Statiefkop Ø | 167 MM |
| Transportlengte | 1.1 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw