Camerakop flexibel Ø 3,9 mm voor RC3 - 1 m
Camerakop flexibel Ø 3,9 mm voor RC3 - 1 m
niet op voorraad
€80,95 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 888917 |
| EAN | 9120045477894 |
| SKU leverancier | RT 10214 |
| Merk | RUNPOTEC |
| Lengte | 15 m |
| Gewicht | 1,861 KG |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Grootte scherm | 5" |
| Artikelcode (SKU) | 888917 |
| EAN | 9120045477894 |
| SKU leverancier | RT 10214 |
| Merk | RUNPOTEC |
| Lengte | 15 m |
| Gewicht | 1,861 KG |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Grootte scherm | 5" |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw