Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 630952 |
| EAN | 9002719040682 |
| SKU leverancier | 01823101 |
| Merk | SOLA |
| Lengte | 800 MM |
| Hoogte | 50 MM |
| Kleur | Goud RAL 9010 |
| Breedte | 24 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Afmetingen | 50 x 24 mm CM |
| Oppervlak | Geanodiseerd |
| Eindkap | 1-k |
| Horizontale libellen | 1 |
| Magneet | Neodymium |
| Meettolerantie omslagmeting | 0.75 mm/m (0,043°) |
| Meettolerantie standaardpositie | 0.50 mm/m (0,029°) |
| Meetvlak | Geanodiseerd |
| Profielgewicht | 750 g/m |
| Verticale libellen | 2 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw