Stahlmaßstäbe DIN 2004/22/II mattverchro
Delen:
Artikelcode (SKU): 168532 SKU leverancier: 07074002
Specificaties
Artikelcode (SKU) 168532
EAN 4039321016519
SKU leverancier 07074002
Merk MIB
Lengte 200 MM
Hoogte 0,5 MM
Breedte 13 MM
Meetbereik 200 MM
Order nr. 121900200 #tre#
Orig. nr. Lfl200
Aflezing 2 - zijdig BAR
Afmeting (bxd) 13 x 0,5 MM