- ALU
| Artikelcode (SKU) | 191289 |
| EAN | 4016054002231 |
| SKU leverancier | NE 200312 |
| Merk | NEDO |
| Gewicht | 5,4 KG |
| Schroefdraad | 5/8" TPI |
| Max. hoogte | 1,74 m |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Artikelcode (SKU) | 191289 |
| EAN | 4016054002231 |
| SKU leverancier | NE 200312 |
| Merk | NEDO |
| Gewicht | 5,4 KG |
| Schroefdraad | 5/8" TPI |
| Max. hoogte | 1,74 m |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Draagplateau | Bol Ø 140 MM |
| Gewicht totaal + verpakking | 6,55 KG |
| Min. hoogte | 1,1 m |
| Transportlengte | 1,16 m |
| Vergrendeling statiefpoot | Snelklem |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw