| Artikelcode (SKU) | 252838 |
| EAN | 7311661323708 |
| SKU leverancier | 132370107 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 0,35 KG |
| Afmetingen (l x b x h) | 124 x 35 x 20 MM |
| Batterij | 4x 1,5v lr06 V |
| Bereik: contact | 0,05-2000 M/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 252838 |
| EAN | 7311661323708 |
| SKU leverancier | 132370107 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 0,35 KG |
| Afmetingen (l x b x h) | 124 x 35 x 20 MM |
| Batterij | 4x 1,5v lr06 V |
| Bereik: contact | 0,05-2000 M/MIN |
| Bereik: foto | 2,5-100000 rpm |
| Order nr. | 132370107 #tre# |
| Orig. nr. | R2000 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw