- Indirecte handverstelling
- Verstekte telescopische poten
- Extra pootsteunen
- Snelklem
- Libel
- Combi-statiefvoetjes
- Geschikt voor zware rotatielaser
| Artikelcode (SKU) | 160302 |
| EAN | 4016054061368 |
| SKU leverancier | NV210680 |
| Merk | NEDO |
| Max. hoogte | 3.02 m |
| Min. hoogte | 0.85 m |
| Statiefkop Ø | 110 MM |
| Transportlengte | 1.32 m |
| Artikelcode (SKU) | 160302 |
| EAN | 4016054061368 |
| SKU leverancier | NV210680 |
| Merk | NEDO |
| Max. hoogte | 3.02 m |
| Min. hoogte | 0.85 m |
| Statiefkop Ø | 110 MM |
| Transportlengte | 1.32 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw