| Artikelcode (SKU) | 172054 |
| EAN | 4021563699001 |
| SKU leverancier | 082.037A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 146 g (inkl. batterie) G |
| Beschermingsklasse | Ip 54 IP |
| Afmetingen (B x H x D) | 53 mm x 158 mm x 40 mm |
| Automatische uitschakeling | Na 15 seconden |
| Artikelcode (SKU) | 172054 |
| EAN | 4021563699001 |
| SKU leverancier | 082.037A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 146 g (inkl. batterie) G |
| Beschermingsklasse | Ip 54 IP |
| Afmetingen (B x H x D) | 53 mm x 158 mm x 40 mm |
| Automatische uitschakeling | Na 15 seconden |
| Emissiegraden | 0,1 … 1,00 |
| Functies | Haccp-check, min./max., hold |
| Gebruiksduur | Ca. 15 uur uren |
| Kenmerken | 95 mm lange meetpunt (ø 3,3 mm) |
| Lasergolflengte | 650 nm |
| Laserklasse | 2 / < 1 mw (en 60825-1:2014/a11:2021 / en 50689:2021) |
| Meetbereik contacttemperatuur | -60°c ... 350°c |
| Meetbereik infraroodtemperatuur | -60°c ... 350°c |
| Meeteenheid | Infraroodtemperatuur, contacttemperatuur |
| Nauwkeurigheid contacttemperatuur | ± 1°c + 0,1°c/graad (65°c) |
| Nauwkeurigheid infraroodtemperatuur | ± 1°c (65°c) |
| Optiek | 8:1 (8 m meetafstand : 1 m meetstip) |
| Stroomvoorziening | 2 x 1,5v lr03 (aaa) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw