| Artikelcode (SKU) | 172055 |
| EAN | 4021563688081 |
| SKU leverancier | 082.042A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 210 g (inkl. batterien) KG |
| Laser | 8-punts lasercirkel |
| Afmetingen (B x H x D) | 125 mm x 158 mm x 46 mm |
| Emissiegraden | Instelbaar, 0,01 … 1,00 |
| Artikelcode (SKU) | 172055 |
| EAN | 4021563688081 |
| SKU leverancier | 082.042A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 210 g (inkl. batterien) KG |
| Laser | 8-punts lasercirkel |
| Afmetingen (B x H x D) | 125 mm x 158 mm x 46 mm |
| Emissiegraden | Instelbaar, 0,01 … 1,00 |
| Functies | Max, hold |
| Laserklasse | 2 / < 1 mw (en 60825-1:2014/a11:2021 / en 50689:2021) |
| Meetbereik infraroodtemperatuur | -38°c ... 600°c |
| Meeteenheid | Infraroodtemperatuur |
| Nauwkeurigheid infraroodtemperatuur | ± 2°c + 0,05°c/graad (-38°c ... 0°c), ± 2°c of ± 2% (0°c ... 600°c), grotere waarde is van toepassing |
| Optiek | 12:1 (12 m meetafstand : 1 m meetstip) |
| Resolutie infraroodtemperatuur | 0,1°c |
| Stroomvoorziening | 2 x 1,5v lr03 (aaa) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw