| Artikelcode (SKU) | 822834 |
| EAN | 4021563698929 |
| SKU leverancier | 082.043A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 486 g (inkl. batterien) G |
| Laser | 8-punts lasercirkel |
| Aansluitingen | Thermokoppel k-type, 1/4"-schroefdraad voor statief |
| Afmetingen (B x H x D) | 150 mm x 190 mm x 60 mm |
| Artikelcode (SKU) | 822834 |
| EAN | 4021563698929 |
| SKU leverancier | 082.043A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 486 g (inkl. batterien) G |
| Laser | 8-punts lasercirkel |
| Aansluitingen | Thermokoppel k-type, 1/4"-schroefdraad voor statief |
| Afmetingen (B x H x D) | 150 mm x 190 mm x 60 mm |
| Emissiegraden | Instelbaar, 0,01 … 1,00 |
| Functies | Hold, alarm, constante meting |
| Geheugen | 50 geheugenplaatsen |
| Interface | Digital connection |
| Laserklasse | 2 / < 1 mw (en 60825-1:2014/ac:2017) |
| Meetbereik contacttemperatuur | -30°c … 1372°c |
| Meetbereik infraroodtemperatuur | -40°c … 1500°c |
| Meeteenheid | Infraroodtemperatuur, contacttemperatuur |
| Nauwkeurigheid contacttemperatuur | ± 1°c of ± 1%, grotere waarde is van toepassing |
| Nauwkeurigheid infraroodtemperatuur | -40°c … 0°c (± (1°c + 0,1°c/1°c)), 0°c … 33°c (± 1°c), >33°c (± 2°c of ± 2%, grotere waarde is van toepassing) |
| Optiek | 50:1 (50 m meetafstand : 1 m meetstip) |
| Resolutie contacttemperatuur | 0,1°c |
| Resolutie infraroodtemperatuur | 0,1°c / 1°c (≥ 1000°c) |
| Stroomvoorziening | 2 x 1,5v lr6 (aa) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw