| Artikelcode (SKU) | 255126 |
| EAN | 5020385085213 |
| SKU leverancier | 238000202 |
| Merk | VYNCKIER |
| Afmetingen (l x b x h) | 400 x 24 x 50 MM |
| Nauwkeurigheid | +/- 0,75 mm/m |
| Nauwkeurigheid ondersteboven | +/- 0,75 mm/m |
| Order nr. | 238000202 #tbl# |
| Artikelcode (SKU) | 255126 |
| EAN | 5020385085213 |
| SKU leverancier | 238000202 |
| Merk | VYNCKIER |
| Afmetingen (l x b x h) | 400 x 24 x 50 MM |
| Nauwkeurigheid | +/- 0,75 mm/m |
| Nauwkeurigheid ondersteboven | +/- 0,75 mm/m |
| Order nr. | 238000202 #tbl# |
| Orig. nr. | Slm0400 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw