| Artikelcode (SKU) | 178228 |
| EAN | 4018754243785 |
| SKU leverancier | 58251065 |
| Merk | STAHLWILLE |
| Lengte | 0,125 m |
| Gewicht | 1,1 KG |
| Hoogte | 0,06 m |
| Breedte | 0,06 m |
| Artikelcode (SKU) | 178228 |
| EAN | 4018754243785 |
| SKU leverancier | 58251065 |
| Merk | STAHLWILLE |
| Lengte | 0,125 m |
| Gewicht | 1,1 KG |
| Hoogte | 0,06 m |
| Breedte | 0,06 m |
| Aandrijving | 3/4 INCH |
| Verpakt per | 1 stuk |
| Aansluiting " | 22x28 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw