| Artikelcode (SKU) | 785099 |
| EAN | 4013288193179 |
| SKU leverancier | 05075604001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Tw |
| Kopdiameter | 25 MM |
| Diameter klok | 42 MM |
| Diameter klok (inch) | 1 21/32" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 785099 |
| EAN | 4013288193179 |
| SKU leverancier | 05075604001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Tw |
| Kopdiameter | 25 MM |
| Diameter klok | 42 MM |
| Diameter klok (inch) | 1 21/32" INCH |
| Hoogte ratelkop H2 | 11,5 MM |
| Hoogte ratelkop H2 (inch) | 7/16" INCH |
| Kopdiameter (inch) | 1" INCH |
| Lengte momentsleutel | 290 MM |
| Lengte Momentsleutel (in inch) | 11 27/64" INCH |
| Lengte van de greep G2 | 121 MM |
| Lengte van de greep G2 (in inch) | 4 49/64" INCH |
| Opnamegrootte | 1/4" INCH |
| Schaalverdeling | 0,10 NM |
| Schaalverdeling meetbereik | 2.5-25 NM |
| Subschaal meetbereik | 1-18 lbf. ft. |
| Wera naam | Click-torque a 5 draaimomentsleutel met omschakelratel, 2,5-25 nm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw