Artikelcode (SKU): 190728 SKU leverancier: TJ SCRH1200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 190728
EAN 4975364019967
SKU leverancier TJ SCRH1200
Merk TAJIMA
Lengte 1200 MM
Gewicht 1,215 KG
Aantal per overdoos 4 st/pcs
Dikte (blad) 1,8 MM
Verkoopseenheid 1 st/pcs
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Afschraper in aluminium - 25 mm - 1200 mm - inclusief 3 vervangbladen terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: