Rupsenschaar, drievoudige tandwielwerking, voor snoeien op hoogte, 40 mm
Rupsenschaar, drievoudige tandwielwerking, voor snoeien op hoogte, 40 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111171 |
| EAN | 7311518152062 |
| SKU leverancier | AP-3M |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 2000 - 3500 MM |
| Gewicht | 1000 G |
| Totale lengte | 138 in |
| Weight (oz) | 35.3 oz |
| Artikelcode (SKU) | 111171 |
| EAN | 7311518152062 |
| SKU leverancier | AP-3M |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 2000 - 3500 MM |
| Gewicht | 1000 G |
| Totale lengte | 138 in |
| Weight (oz) | 35.3 oz |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw