Artikelcode (SKU): 566843 SKU leverancier: 901T-015-150
Specificaties
Artikelcode (SKU) 566843
EAN 7314153018236
SKU leverancier 901T-015-150
Merk BAHCO
Gewicht 50 G
Totale lengte 188 MM
Afmeting T 15 MM
BETMS laser markering TORX 15
Bladlengte 138 MM
Breedte handvat 50 MM
Diameter blad 4 mm
Lengte handvat 85 MM
Diameter ster 3.26 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Schroevendraaier T-greep TORX® T15 x 138 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: