- Schroevendraaierset met omkeerbaar blad, 6-delig
- PH0, PH1, PH2 en gleuf 3,5-5,0-6,5
- In kunststof etui met ophanggat
| Artikelcode (SKU) | 558669 |
| EAN | 8412814220048 |
| SKU leverancier | 6 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 211 mm MM |
| Hoogte | 23 MM |
| Gewicht | 250 G |
| Breedte | 110 mm MM |
| Artikelcode (SKU) | 558669 |
| EAN | 8412814220048 |
| SKU leverancier | 6 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 211 mm MM |
| Hoogte | 23 MM |
| Gewicht | 250 G |
| Breedte | 110 mm MM |
| Afmeting | 3,5-5,0-6,5 MM |
| Phillips maten | PH 0, PH 1, PH 2 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw