- Ondersteunt spanning van 150 V tot 250 V
- Zwarte punt
- Kunststof bescherming tot de punt
- Doorzichtige kunststof handgreep, slagvast
- Hooggelegeerd staal, verchroomd blad
- In overeenstemming met DIN VDE 0680/6, GS-gemarkeerd
- Industrieverpakking
| Artikelcode (SKU) | 566347 |
| EAN | 7314151317256 |
| SKU leverancier | 8045VDE |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 40 G |
| Totale lengte | 169 MM |
| BETMS laser markering | 3.5 mm VDE |
| Certificaten | DIN VDE 0680/6 |
| Artikelcode (SKU) | 566347 |
| EAN | 7314151317256 |
| SKU leverancier | 8045VDE |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 40 G |
| Totale lengte | 169 MM |
| BETMS laser markering | 3.5 mm VDE |
| Certificaten | DIN VDE 0680/6 |
| Bladlengte | 77 MM |
| Breedte handvat | 14 MM |
| Breedte punt | 3.5 MM |
| Diameter blad | 3.5 mm |
| Dikte punt | 0.5 MM |
| Lengte handvat | 92 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw