Facom SCHROEVENDRAAIER HOUT SLEUF - GESMEED KLING MET 6-KANT 4X90 ref. ATHH.4X90
Delen:
Artikelcode (SKU): 181007 SKU leverancier: ATHH.4X90
Specificaties
Artikelcode (SKU) 181007
EAN 3148510118000
SKU leverancier ATHH.4X90
Merk FACOM
Sleutelwijdte 6 MM
Metrisch ja
Aandrijving zaagsnede
Diameter (kling) 4,5 MM
VDE getest nee
Lengte (kling) 90 MM
Lengte (handgreep/hecht) 95 MM
Uitvoering met zeskant
Lengte 195 MM