Schroevendr protwist afdruk vierkant sq1 ANSQ1X75
Delen:
Artikelcode (SKU): 171119 SKU leverancier: ANSQ1X75
Specificaties
Artikelcode (SKU) 171119
EAN 3148517756151
SKU leverancier ANSQ1X75
Merk FACOM
Lengte 184,0 MM
Gewicht 73,0 G
A 4,0 MM
Lengte L1 75,0 MM
Diameter 30,0 MM
Diameter D1 4,0 MM
LENGTE 2 109,0 MM