Schroevend resistorx 5 kant 10x75 ANXRP10X75
Delen:
Artikelcode (SKU): 178391 SKU leverancier: ANXRP10X75
Specificaties
Artikelcode (SKU) 178391
EAN 3148517850040
SKU leverancier ANXRP10X75
Merk FACOM
Lengte 184,0 MM
A 2,74 MM
Lengte L1 75,0 MM
Diameter 30,0 MM
Diameter D1 3 MM
LENGTE 2 109,0 MM