| Artikelcode (SKU) | 111546 |
| EAN | 4013288027221 |
| SKU leverancier | 05006100001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 81 MM |
| Klingbreedte | 2,5 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 3/32" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 111546 |
| EAN | 4013288027221 |
| SKU leverancier | 05006100001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 81 MM |
| Klingbreedte | 2,5 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 3/32" INCH |
| Klingdikte | 0,4 MM |
| Klinglengte | 80 MM |
| Klinglengte (in inch) | 3 1/8" INCH |
| Wera naam | 160 i vde geïsoleerde sleuf-schroevendraaier |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw