| Artikelcode (SKU) | 111552 |
| EAN | 4013288027283 |
| SKU leverancier | 05006130001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 112 MM |
| Klingbreedte | 8,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 5/16" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 111552 |
| EAN | 4013288027283 |
| SKU leverancier | 05006130001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 112 MM |
| Klingbreedte | 8,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 5/16" INCH |
| Klingdikte | 1,2 MM |
| Klinglengte | 175 MM |
| Klinglengte (in inch) | 7" INCH |
| Wera naam | 160 i vde geïsoleerde sleuf-schroevendraaier |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw