| Artikelcode (SKU) | 111525 |
| EAN | 4013288031860 |
| SKU leverancier | 05118000001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 97 MM |
| Klingbreedte | 1,2 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 0,05" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 111525 |
| EAN | 4013288031860 |
| SKU leverancier | 05118000001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 97 MM |
| Klingbreedte | 1,2 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 0,05" INCH |
| Klingdiameter | 2,0 MM |
| Klingdikte | 0,25 MM |
| Klinglengte | 40 MM |
| Klinglengte (in inch) | 1 9/16" INCH |
| Wera naam | 2035 kraftform micro zaagsnede schroevendraaier |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw