| Artikelcode (SKU) | 111558 |
| EAN | 4013288002686 |
| SKU leverancier | 05005655001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | De |
| Klingbreedte | 3,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 1/8" INCH |
| Klingdiameter | 3,0 MM |
| Artikelcode (SKU) | 111558 |
| EAN | 4013288002686 |
| SKU leverancier | 05005655001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | De |
| Klingbreedte | 3,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 1/8" INCH |
| Klingdiameter | 3,0 MM |
| Klingdikte | 0,5 MM |
| Klinglengte | 70 MM |
| Klinglengte (in inch) | 2 3/4" INCH |
| Wera naam | 247 eenpolige fasetester |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw