| Artikelcode (SKU) | 111568 |
| EAN | 4013288003058 |
| SKU leverancier | 05007610001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 98 MM |
| Klingbreedte | 5,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 3/16" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 111568 |
| EAN | 4013288003058 |
| SKU leverancier | 05007610001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 98 MM |
| Klingbreedte | 5,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 3/16" INCH |
| Klingdiameter | 5,0 MM |
| Klingdikte | 0,8 MM |
| Klinglengte | 100 MM |
| Klinglengte (in inch) | 4" INCH |
| Wera naam | 334 zaagsnede schroevendraaier, garage kling |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw