| Artikelcode (SKU) | 111569 |
| EAN | 4013288003065 |
| SKU leverancier | 05007620001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 105 MM |
| Klingbreedte | 6,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 1/4" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 111569 |
| EAN | 4013288003065 |
| SKU leverancier | 05007620001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 105 MM |
| Klingbreedte | 6,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 1/4" INCH |
| Klingdiameter | 6,0 MM |
| Klingdikte | 1,0 MM |
| Klinglengte | 125 MM |
| Klinglengte (in inch) | 5" INCH |
| Wera naam | 334 zaagsnede schroevendraaier, garage kling |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw