| Artikelcode (SKU) | 159438 |
| EAN | 4013288003119 |
| SKU leverancier | 05110105001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 117 MM |
| Klingbreedte | 12,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 1/2" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 159438 |
| EAN | 4013288003119 |
| SKU leverancier | 05110105001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 117 MM |
| Klingbreedte | 12,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 1/2" INCH |
| Klingdiameter | 10,0 MM |
| Klingdikte | 2,0 MM |
| Klinglengte | 250 MM |
| Klinglengte (in inch) | 10" INCH |
| Wera naam | 334 zaagsnede schroevendraaier, garage kling |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw