| Artikelcode (SKU) | 612498 |
| EAN | 4013288212146 |
| SKU leverancier | 05008843001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 54 MM |
| Klingbreedte | 6,5 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 1/4" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 612498 |
| EAN | 4013288212146 |
| SKU leverancier | 05008843001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 54 MM |
| Klingbreedte | 6,5 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 1/4" INCH |
| Klingdiameter | 6,5 MM |
| Klingdikte | 1,2 MM |
| Klinglengte | 24,5 MM |
| Klinglengte (in inch) | 1" INCH |
| Wera naam | 335 stubby/carburateurschroevendraaier |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw