| Artikelcode (SKU) | 111572 |
| EAN | 4013288003232 |
| SKU leverancier | 05110000001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 70 MM |
| Klingbreedte | 2,5 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 3/32" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 111572 |
| EAN | 4013288003232 |
| SKU leverancier | 05110000001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 70 MM |
| Klingbreedte | 2,5 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 3/32" INCH |
| Klingdiameter | 2,5 MM |
| Klingdikte | 0,4 MM |
| Klinglengte | 60 MM |
| Klinglengte (in inch) | 2 3/8" INCH |
| Wera naam | 335 zaagsnede schroevendraaier, electriciën kling |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw