| Artikelcode (SKU) | 111574 |
| EAN | 4013288003256 |
| SKU leverancier | 05110001001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 81 MM |
| Klingbreedte | 3,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 1/8" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 111574 |
| EAN | 4013288003256 |
| SKU leverancier | 05110001001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 81 MM |
| Klingbreedte | 3,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 1/8" INCH |
| Klingdiameter | 3,0 MM |
| Klingdikte | 0,5 MM |
| Klinglengte | 80 MM |
| Klinglengte (in inch) | 3 1/8" INCH |
| Wera naam | 335 zaagsnede schroevendraaier, electriciën kling |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw