| Artikelcode (SKU) | 159439 |
| EAN | 4013288003287 |
| SKU leverancier | 05110003001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 81 MM |
| Klingbreedte | 3,5 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 9/64" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 159439 |
| EAN | 4013288003287 |
| SKU leverancier | 05110003001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 81 MM |
| Klingbreedte | 3,5 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 9/64" INCH |
| Klingdiameter | 3,5 MM |
| Klingdikte | 0,6 MM |
| Klinglengte | 200 MM |
| Klinglengte (in inch) | 8" INCH |
| Wera naam | 335 zaagsnede schroevendraaier, electriciën kling |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw