| Artikelcode (SKU) | 111577 |
| EAN | 4013288003294 |
| SKU leverancier | 05110004001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 98 MM |
| Klingbreedte | 4,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 5/32" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 111577 |
| EAN | 4013288003294 |
| SKU leverancier | 05110004001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 98 MM |
| Klingbreedte | 4,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 5/32" INCH |
| Klingdiameter | 4,0 MM |
| Klingdikte | 0,8 MM |
| Klinglengte | 100 MM |
| Klinglengte (in inch) | 4" INCH |
| Wera naam | 335 zaagsnede schroevendraaier, electriciën kling |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw