| Artikelcode (SKU) | 159440 |
| EAN | 4013288003331 |
| SKU leverancier | 05110007001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 98 MM |
| Klingbreedte | 5,5 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 7/32" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 159440 |
| EAN | 4013288003331 |
| SKU leverancier | 05110007001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 98 MM |
| Klingbreedte | 5,5 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 7/32" INCH |
| Klingdiameter | 5,5 MM |
| Klingdikte | 1,0 MM |
| Klinglengte | 125 MM |
| Klinglengte (in inch) | 5" INCH |
| Wera naam | 335 zaagsnede schroevendraaier, electriciën kling |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw