| Artikelcode (SKU) | 111704 |
| EAN | 4013288041418 |
| SKU leverancier | 05028160001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Aandrijfmaat | 1/4" INCH |
| Greeplengte | 98 MM |
| Klinglengte | 177 MM |
| Artikelcode (SKU) | 111704 |
| EAN | 4013288041418 |
| SKU leverancier | 05028160001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Aandrijfmaat | 1/4" INCH |
| Greeplengte | 98 MM |
| Klinglengte | 177 MM |
| Klinglengte (in inch) | 7" INCH |
| Wera naam | 392 bits handhouder 1/4" met flexibele kling |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw