| Artikelcode (SKU) | 159434 |
| EAN | 4013288006165 |
| SKU leverancier | 05040001001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Klinglengte | 175 MM |
| Klinglengte (in inch) | 7" INCH |
| Opnamegrootte | 1/4" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 159434 |
| EAN | 4013288006165 |
| SKU leverancier | 05040001001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Klinglengte | 175 MM |
| Klinglengte (in inch) | 7" INCH |
| Opnamegrootte | 1/4" INCH |
| Opnamegrootte aan gereedschapszijde | 6 MM |
| Wera naam | 712 adapterkling 1/4" |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw