| Artikelcode (SKU) | 783893 |
| EAN | 4013288212375 |
| SKU leverancier | 05008880001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Aandrijfmaat | 1/4" INCH |
| Greeplengte | 54 MM |
| Klinglengte | 10 MM |
| Artikelcode (SKU) | 783893 |
| EAN | 4013288212375 |
| SKU leverancier | 05008880001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Aandrijfmaat | 1/4" INCH |
| Greeplengte | 54 MM |
| Klinglengte | 10 MM |
| Klinglengte (in inch) | 3/8" INCH |
| Wera naam | 811/1 stubby bit-handhouder, magnetisch |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw