| Artikelcode (SKU) | 166317 |
| EAN | 4013288012272 |
| SKU leverancier | 05051205001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Aandrijfmaat | 1/4" INCH |
| Greeplengte | 112 MM |
| Klingdiameter | 10,5 MM |
| Artikelcode (SKU) | 166317 |
| EAN | 4013288012272 |
| SKU leverancier | 05051205001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Aandrijfmaat | 1/4" INCH |
| Greeplengte | 112 MM |
| Klingdiameter | 10,5 MM |
| Klinglengte | 120 MM |
| Klinglengte (in inch) | 4 3/4" INCH |
| Wera naam | 812/1 bits-handhouder met sterke permanente magneet |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw