| Artikelcode (SKU) | 166366 |
| EAN | 4013288018014 |
| SKU leverancier | 05018262001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 98 MM |
| Klingbreedte | 4,5 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 0,178" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 166366 |
| EAN | 4013288018014 |
| SKU leverancier | 05018262001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 98 MM |
| Klingbreedte | 4,5 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 0,178" INCH |
| Klingdikte | 0,8 MM |
| Klinglengte | 90 MM |
| Klinglengte (in inch) | 3 1/2" INCH |
| Sleutelmaat (zeskantkling) | 5 MM |
| Sleutelmaat aandrijfzeskant | 8 MM |
| Wera naam | 932 a zaagsnede-schroevendraaier |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw