| Artikelcode (SKU) | 111677 |
| EAN | 4013288018021 |
| SKU leverancier | 05018264001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 105 MM |
| Klingbreedte | 5,5 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 7/32" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 111677 |
| EAN | 4013288018021 |
| SKU leverancier | 05018264001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 105 MM |
| Klingbreedte | 5,5 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 7/32" INCH |
| Klingdikte | 1,0 MM |
| Klinglengte | 100 MM |
| Klinglengte (in inch) | 4" INCH |
| Sleutelmaat (zeskantkling) | 6 MM |
| Sleutelmaat aandrijfzeskant | 10 MM |
| Wera naam | 932 a zaagsnede-schroevendraaier |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw